Jak dlugo trwa renowacja wanny?
W dużej mierze zależy to od stanu wanny przed renowacją. Z naszego doświadczenia wynika, iż większość wykonywanych przez nas usług zajmuje od 4 do 8 godzin. Po renowacji, wanna może być użyta po upływie 24 godzin.

Przedstawiciel innej firmy, poinformował mnie, że moja wanna bedzie gotowa do użycia tego samego dnia. Dlaczego w Państwa przypadku trzeba czekać całą dobę?
Na rynku istnieją materiały pozwalające na użycie wanny już po upływie czterech godzin. Ich użycie jest wygodne zarówno dla firm usługowych jak i klientów. Z drugiej jednak strony materiały te nie dają tak doskonałych i długotrwałych efektów jak stosowane przez nas środki. Bathtub Refinished stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta oraz jakość i trwałość wykonania usługi. Taki efekt może zagwarantować jedynie użycie materiałów najwyższej jakości.

Czy odnowioną wannę łatwo jest obić lub zarysowac?
Jakość odnowionego produktu jest taka sama jak jakość nowej wanny akrylowej lub wanny z włókna szklanego.

Słyszałem, że inna firma odnawia wanny z użyciem porcelany. Czy Wy też używacie porcelany?

W istocie rzeczy nie ma na rynku czegoś takiego jak porcelana do odnawiania. Jest to raczej nieszczery chwyt reklamowy.

Jakiego produktu używają Państwo do renowacji porcelany?
Bathtub Refinished używa Acrylic Urethane Resin Coating. Jest to produkt, który został opracowany specjalnie do odnawiania wanien oraz płytek ceramicznych. Zapraszamy do odwiedzenia www.hawklabs.com, aby dowiedzieć się więcej o produktach, których używamy.

Ile kosztuje renowacja wanny?
Koszt usługi uzależniony jest od stanu wyjściowego odnawianej wanny. Możecie się Państwo umówić na bezpłatną wycenę usługi dzwoniąc pod numer (773) 690-3257